ŞİRKETİMİZE GENEL BAKIŞ

KOCAMAN İNŞAAT

Müşteri memnuniyetini esas alarak gerçekleştirdiği faaliyetleri, kurmuş olduğu kalite yönetim sisteminin esaslarına göre yürütmeyi, Zamanında ve Hatasız Hizmet Sunmayı, Tüm Çalışanlarının Katılımıyla Sistemi Sürekli İyileştirmeyi, AMAÇLAMAKTADIR”.

FİRMA PROFİLİ

Firmamız 1997 yılında İstanbul’da kurulmuş olan KOCAMAN İNŞ. TURİZM SAN. VE TİC. LTD ŞTİ Alt Yapı ve Üst Yapı dallarında İnşaat sektöründe hizmet vermektedir. Yapılanmasını kısa sürede tamamlayan ve birçok projeye imza atan Kocaman İnşaat günden güne büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Yol ve birçok devlet binası inşaatı ihalesinin üstlenmiş olan Kocaman inşaat tamamladığı işlerle gurur ve onur duymaktadır. Yine birçok altyapı projesini hakkıyla gerçekleştirmiş olan firma büyümesini sürdürmüştür.

Hedefi sürekli gelişim, teknolojiyi takip ederek kendini geliştirmek olan Kocaman İnşaat uzman kadrosu, deneyimi ve bembeyaz geçmişiyle sektöre hizmet vermeye devam etmektedir. Gerçekleştirdiği projelerde sürekli takip ve denetim ve çevreye vermiş olduğu değer Kocaman İnşaatın şirket politikası haline gelmiştir.

Kocaman İnşaat’ın temel hedefi; yüklendiği işleri uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak yürütmek aynı zamanda yaptığı işlerde sağlık ve güvenlik şartlarını göz ardı etmeden karlı bir şekilde meydana getirmektir.

VİZYONUMUZ

İNŞAAT TAAHHÜT SEKTÖRÜNDE, “DOĞAYA SAYGI” ilkesinden hareketle bütün faaliyetlerimizin çevresel etkisini minimuma indirmeyi amaçlayan firmamızın yönetimi, çevreye zarar vermemek konusunda sürekli olarak dikkatli olacak ve doğal kaynakları korumanın yollarını arayacaktır.

Kurduğumuz Çevre Yönetim Sistemini sürekli geliştirmek ve çevre kirliliğini önlemek amacıyla tüm çalışanlarımıza eğitim vermeyi, eğitimin sürekliliğini, yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idarî düzenlemelere, kendiliğinden tâbi olduğu diğer şartlara uymayı kabul ve taahhüt eder.

img61[1]

FAALİYET ALANLARIMIZ

KOCAMAN İNŞAAT, kuruluşundan bugüne kadar kamu ve özel idarelere birçok üstyapı, altyapı ve çevre düzenlemesi ve peyzaj işleri yapmıştır. Bunlar; Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, İstanbul İl özel idaresi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İSKİ Genel Müdürlüğü, İSTON, Bakırköy Belediyesi, Ankara Keçiören Belediyesidir.

MİSYONUMUZ

 

  • Kaliteden asla ödün vermeyiz.
  • İnsana ve topluma saygılıyız.
  • Güvenmek ve güvenilir olmak temel şiarımızdır.
  • Güven kazanmayı tüm kazançların üstünde tutarız.
  • Müşterilerimize en uygun çözümü sunabilmek için;
  • Gelişmeleri takip eder ve uygularız.
  • İş güvenliğini ön plânda tutarız.
  • Çevreye duyarlıyız.